Banner

PRATİK YAKIT TASARRUFU SAĞLAR

 

-Ödemiş olduğunuz yakıt parasının karşılığını ısınma ve konfor olarak alırsınız. 

-Prattik ısıtma sistemlerinizin ömrünü uzatır, pahalı bakım-onarım masrafından kurtulursunuz. Tesisatınızı ve Kombinizi yıllarca kullanabilirsiniz 

!Unutmayın ısıtma sistemleri vücudumuzdaki KALP ve KAN DOLAŞIM sistemlerine benzer. Kalpte ve damarlarda oluşacak tıkanmalar hayati riskler arz eder. Önlemlerinizi alın ısıtma sistemlerinizin çökmesine (ölmesine ) seyirci kalmayın. 

 

 

KİMYASALLI PETEK TEMİZLİĞİ 

Suyun yapısında bulunan kalsiyum bikarbonat, magnezyum çözünmüş ya da askıdaki katı maddeler,akış hızı, PH ve sıcaklığın etkisiyle bulunduğu yerin yüzeylerinde kireç ve su taşı oluşturur. Önlem almazsanız bu oluşumun önüne geçemezsiniz. Isıtma santrali, borular ve peteklerde oluşan kireç, su taşı ve çamurlanma ısı enerjisinin transferini büyük oranda engeller.

 

RADYATÖR TEMİZLİĞİ

-Uygulandığı Sistemler
-Her marka model kombi ve yoğuşmalı kazanlarda
-Alüminyum, panel, dökme peteklerde
-Demir, bakır, plastik borularda
-Yerden ısıtma sistemlerinde

 

Uygulama:
Uygulama kombiyi ayırmadan, makine ve kimyasal kullanılarak uygulanmaktadır. Çalışma ortamında kirlilik oluşmaz. Sistemin kirlilik durumuda göz önüne alınarak iyi bir uygulama 1-2 saat sürebilir.

UZMAN KADROMUZ UYGUN KİMYASALLARIMIZ VE EN İYİ MAKİNELERİMİZ SAYESİNDE PETEK, PANEL, RAYATÖR VE TESİSATLARINIZIN TEMİZLİĞİ İLE YAKITTAN %40 TASARRUF EDER VE KOMBİLERİNİZİN ÖMRÜNÜ UZATIR. YILDA BİR KEZ PETEK TEMİZLİĞİ YAPILMALIDIR.

 

                                

                            05446151454